DVD24 internetipood

best free magento theme

Jäta vahele ja põhisisu juurde »

Otsi saidilt

Telli Hollywood endale koju - 24x7!

Ostukorv on tühi

Praegu asute:

5 head põhjust, miks osta meilt:

Turvalisus ja usaldusväärsus
Me tunnistame endale, et internetis kaubeldes on kõige tähtsam reputatsioon ja usaldusväärsus. Seetõttu oleme võtnud endale ka esmaseks eesmärgiks olla oma klientidele turvaline ja usaldusväärne partner. Me ei küsi oma ostjatelt rohkem isiklikke andmeid kui on minimaalselt vajalik kauba kohaletoimetamiseks. Ostude eest tasumine toimub vastavalt kliendi valikule kas pangaülekandega või postkontoris ehk me ei korja ega salvesta kreeditkaardiandmeid ega ka pangakonto numbreid. Oleme teinud ostuprotsessi nii lollikindlaks, et puudub vajadus isegi turvalise (https) side järele kliendi ja meie serveri vahel.
Kui pakk on välja saadetud meilitakse Sulle registreerimiskood, millega saad Eesti Posti leheküljelt vaadata oma paki teekonda. Lähemalt sellest loe siit.
Kiirus
Loomulikult käivitub iga internetis ostu eest makse sooritanud inimese peas "stopper": millal ma toote kätte saan? Oleme seadnud endale eesmärgi postitada 99% tellimustest hiljemalt makse laekumisele järgneval tööpäeval. Kuna me müüme ainult neid tooteid mis on meie laos, siis oleme seni suutnud seda eesmärki ka täita. Sellel samal põhjusel ei ole meie poest võimalik teha ka ette- ega järeltellimusi. Kui mõni toode on hetkel laost otsa saanud on registreeritud klientidel võimalik tellida teavitus e-posti, millal toode jälle laos saada on.
Shoppa rahus ja telli kasvõi kogu Hollywood endale koju!!
Kas pole tüütu kui poes käib iga natukese aja tagant mõni müüja abi pakkumas? Kas ei aja närvi kui turvamees piidleb teise riiuli tagant (või oma turvaruumis läbi mitme kaamera). Kas pole tüütu sobrada läbi mitu riiulit ja kasti lihtsalt selleks, et veenduda, et soovitud filmi selles poes ikkagi pole ... DVD24's võid surfata kasvõi terve päev, käia vahepeal www.imdb.com'is lisainfot uurimas, siis jälle tagasi ja mitte keegi ei tüüta ega vaata viltu...
Paindlik tarne
Kas teadsite, et EU direktiiv keelab müügid kus ainsaks võimalikuks makseviisiks on 100% ettemaks?? Kui paljud e-poed seda täidavad?? Meie täidame! DVD24.ee's saate valida kahe makseviisi vahel:
 • Lunapakk, mille eest tasutakse postkontoris kättesaamisel ehk ettemaks puudub. NB! Lisandub Eesti Posti teenustasu 1,60 EUR
 • Ülekanne (interneti)pangast arve alusel - ehk traditsiooniline "postitame paki kohe, kui makse on laekunud".
 • Tagastused
  Teised ütlevad: "Me lubame teil toodet proovida 14 päeva ja kui ei meeldi tooge tagasi!"
  Meie ütleme: "Vastavalt Võlaõigusseadusele on Teil ÕIGUS toode tagastada 14 päeva jooksul, AGA meie anname teile veel 16 päeva lisaks." Ehk kasutamata toote võib tagastada tervelt 30 päeva jooksul! Vaata täpsemalt tagastamistingimusi.
  Teised ütlevad: "Toote tagastamisel tuleb tasuda tagastamise käsitlemise kulu kuni 10EUR (150Eeek)"
  Meie ütleme: "Kui olete meile tagastanud toote vastavalt tagastamistingimustele, saate toote eest tasutud hinna tagasi 100% (ainsa kuluna jääb teile postikulu)".
   

  Minu ostukorv

  Teie ostukorvis ei ole tooteid

  Küsitlus

  Kas DVD24 uudiseid märkasid?
   
   
   
   

  DVD24 uudised

  2015-02-03:  Puhkus 05.02-11.02.2015
  Seoses talvepuhkusega ei toimutellitud kaupade tarneid ajavahemikul 05.02-11.02.2015.
  Tellimusi võetakse vastu automaatselt ja need jäävad ootele.
  Vabandame!

  Teie DVD24.ee
  2013-02-15:  Tarned on taastunud!
  Seisuga 15.02.2013. on tarned taastatud.
  Kõik ajavahemikus 01.02.-14.02 vastuvõetud ja makstud tellimused on teele saadetud.

  /Parimat

  teie
  DVD24.ee meeskond.
  2013-01-29:  Puhkus! - 01.02-14.02.2013
  Tähelepanu! Vahemikus 01.02-14.02.2013 ei toimu tarneid. Tellimuste vastuvõtt jätkub normaalses reziimis. Täname mõistva suhtumise eest! /DVD24.ee
  2011-11-14:  Mängude kampaanial! (-65%)
  Mängude kampaania!

  Kuni aasta lõpuni kõik mängud 65% soodsamad!

  DVD24.ee
  2011-07-19:  Majandustegevuse registri litsentsist.
  Täna avaldas elu24.ee uudise sellest, et ainult 12% Eestis tegutsevatest veebipoodisest omab vastavat tegevuslitsentsi.

  Meil on hea meel tõdeda, et Unlimited Media OÜ omab vastavat litsentsi alates 08.07.2009 ning seda on korrektselt pikendatud igal järgneval tegevusaastal.

  Loodame, et see väike infokild tõstab teie turvatunnet meie veebipoes ostude sooritamisel.

  Unlimited Media OÜ (DVD24.ee veebipoe omanik) tegevusloa number: KJK033659

  Viidatud artikkel: Pea 12 protsenti veebipoodidest tegutsevad ilma kehtiva registreeringuta