DVD24 internetipood

best free magento theme

Jäta vahele ja põhisisu juurde »

Otsi saidilt

Telli Hollywood endale koju - 24x7!

Ostukorv on tühi

Praegu asute:

Juhendid ja selgitused kasutajatele

Transport
Teie tellitud toodete tarnimiseks kasutame Eesti Posti teenust "Tähitud postisaadetis". Vastavalt valitud maksemeetodile tuuakse saadetis teile allkirja vastu koju (Kui maksemeetodiks oli "Pangaülekanne arve alusel") või suundub see aadressijärgsesse postkontorisse (kui valisite makseviisiks "lunapakk"), kus saate selle kätte kohapeal makstes. Mõlemal juhul juhul on postikulu 3,50 EUR.
Privaatsus ja turvalisus
Kliendi privaatsus ja turvalisus on meie jaoks väga oluline, kuna sellest sõltub otseselt iga internetiäri edukus. Me palume teilt ainult tellimuse täitmiseks vajalikku infot. Teie poolt sisestatud infot käsitletakse konfidentsiaalsena ega avaldata kolmandatele osapooltele välja arvatud juhul kui see on vajalik tellimuse kohaletoimetamiseks (näiteks Eesti Post või kullerifirma vastavalt Teie poolt tehtud valikule) või Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud juhtudel selleks õigust omavatele instantsidele.
Kauba tagastamine
Vastavalt tarbijakaitseseadusele on kliendil õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada ilma tagastuspõhjust avaldamata. DVD24 on pikendanud seda aega 30 päevani. Selleks peab toode olema originaalpakendis (DVD/CD plaadi puhul rikkumata kilepakendis). Kauba tagastamise soovist tuleb teatada hiljemalt 30 päeva jooksul meiliaadressile dvd24(a)unlimitedmedia.ee ning tellitud kaup tuleb tagastada Unlimited Media OÜ valdusesse hiljemalt 45 päeva jooksul alates kättesaamisest. Ostu tõendamiseks tuleb esitada ka kaubaga koos saadetud originaalarve. Tagastamisele kuulub toote maksumus, kuid mitte postikulu. Erandiks on juhtumid kus tegemist on toote defektiga või saadetise sisu ei vasta tellimusele - sellised juhtumid vahetatakse välja Unlimited Media OÜ kulul.
Tellimine
 • Valige välja sobiv toode ja lisage see ostukorvi klõpsates nupul "Lisa ostukorvi". NB! Vältimaks arusaamatusi ja ebameeldivusi on meie e-poest võimalik tellida ainult neid tooteid mis on hetkel laos saadaval. Tooted mille vaba laoseis on 0, on küll nähtavad aga nende juures puudub "lisa ostukorvi" nupp. See-eest on lisatud võimalus "telli teavitus toote lattu saabumisest", millele klikkides saadetakse teile e-mail, kui toode on taas laost saadaval.
 • Kui olete valinud endale soovitud hulga tooteid , klikkige palun (rohelisel) nupul "Tellimust vormistama", kui olete ostukorvi leheküljel või (sinisel) nupul "Vormista ost" kui olete mõnel tooteleheküljel
 • Eelmises punktis tehtud toiming suunab teid lehele "Ostu vormistamise viis", kus on valida 3 variandi vahel:
  "Maksa kui külaline" - siin sisestate vajaliku info (tarneaadress, e-mail nms.)
  "Registreeru" - võimaldab luua kohe omale konto ja jätkata sealt sisestatud andmetega tellimuse vormistamist.
  "Logi sisse" - kui teil on konto olemas, siis sisestage oma e-posti aadress ja salasõna ning aadresside info täidetakse automaatselt vastavalt Teie kontol salvestatud andmetele.
 • Süsteemi poolt kohustuslikud väljad on tähistatud punase tärnikesega. Kontrollige igal juhul üle et tee tarneaadress oleks korrektne (sellest sõltub tellitud toodete edukas kohalejõudmine)
 • Järgmised kaks valikut on tarneviis (lähemalt kirjeldatud Siin) ja makseviis (lähemalt kirjeldatud Siin)
 • Lõpetuseks antakse veel võimalus kontrollida üle kõik tellimuse andmed (NB! Aadressid ja tarne- ning makseviisid kuvatakse lehekülje parems servas tulbas.) ning seejärel klikkides nuppule "Esita Tellimus" saadetakse Teie tellimuse andmed töötlemisse
Maksmine
Maksemeetodi valikust sõltub tarne:
 • Kui valisite makseviisiks "Pangaülekanne arve alusel", selle meetodi korral saadetakse Teile tellimuskinnitus koos pangakonto numbri ja lõppsummaga. Kui Te kannate raha üle viie tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist, siis saadame tellitud kaubad välja, maksele järgneva tööpäeva jooksul, kui viie tööpäeva jooksul raha ei laeku, loeme tellimuse tühistatuks.
 • Kui valisite tarnemeetodiks "Lunamaks", saadame teie valitud tooted teie aadressijärgsesse postkontorisse, kust saadetakse teile seejärel teade. Maksmine tellimuse eest toimub sealsamas postkontoris. NB! Lisandub Omniva teenustasu vastavalt Omniva hinnakirjale!
Konto loomine
Ostu sooritamine DVD24 e-poest ei nõua konto olemasolu. Samas annab konto loomine Teile võimaluse kasutada poe laiendatud funktsionaalsust (see nimekiri pikeneb sedamööda kuidas toimub poe arendamine):
 • Võimalus tellida teavitusi Teid huvitavate toote hinnamuutustest (näiteks Promohinnad)
 • Kui Teid huvitav toode on otsa saanud, saate tellida teavituse toote lattu saabumise kohta
 • Ostuprotsess on kiirem ja mugavam, kuna maksja ja tarneaadressid (neid võib olla mitu) on juba salvestatud
 • Teil on võimalik vaadata oma Tellimuste ajalugu
 • Võimalus kasutada soovikorvi
 • Võimalus lisada toodetele märksõnu
 • Võimalus kommenteerida tooteid
 

Minu ostukorv

Teie ostukorvis ei ole tooteid

Küsitlus

Mis hinnaklassi DVD plaate Sa tavaliselt ostad?
 
 
 
 
 
 
 

DVD24 uudised

2015-02-03:  Puhkus 05.02-11.02.2015
Seoses talvepuhkusega ei toimutellitud kaupade tarneid ajavahemikul 05.02-11.02.2015.
Tellimusi võetakse vastu automaatselt ja need jäävad ootele.
Vabandame!

Teie DVD24.ee
2013-02-15:  Tarned on taastunud!
Seisuga 15.02.2013. on tarned taastatud.
Kõik ajavahemikus 01.02.-14.02 vastuvõetud ja makstud tellimused on teele saadetud.

/Parimat

teie
DVD24.ee meeskond.
2013-01-29:  Puhkus! - 01.02-14.02.2013
Tähelepanu! Vahemikus 01.02-14.02.2013 ei toimu tarneid. Tellimuste vastuvõtt jätkub normaalses reziimis. Täname mõistva suhtumise eest! /DVD24.ee
2011-11-14:  Mängude kampaanial! (-65%)
Mängude kampaania!

Kuni aasta lõpuni kõik mängud 65% soodsamad!

DVD24.ee
2011-07-19:  Majandustegevuse registri litsentsist.
Täna avaldas elu24.ee uudise sellest, et ainult 12% Eestis tegutsevatest veebipoodisest omab vastavat tegevuslitsentsi.

Meil on hea meel tõdeda, et Unlimited Media OÜ omab vastavat litsentsi alates 08.07.2009 ning seda on korrektselt pikendatud igal järgneval tegevusaastal.

Loodame, et see väike infokild tõstab teie turvatunnet meie veebipoes ostude sooritamisel.

Unlimited Media OÜ (DVD24.ee veebipoe omanik) tegevusloa number: KJK033659

Viidatud artikkel: Pea 12 protsenti veebipoodidest tegutsevad ilma kehtiva registreeringuta